Kam v létě na hory?

Asi každý z nás, kdo má blízký vztah ke sportu, konkrétně pak k turistice, každé léto přemýšlí, kam vyrazit. Odpočinková dovolená u jezera, rybníku nebo u moře je krásná věc. Po několika málo dnech se však tělo sportovce zrekreuje a ležení u břehu začíná být nudné. To se na aktivní dovolené stát nemůže.

Stále více Čechů vyhledává možnost aktivní dovolené a hledají místa, kam vyrazit za dobrodružstvím. Česká republika nabízí tisíce možností a zároveň svou přírodou a turistickými stezkami nikdy nezklame. Co se ale podívat také k sousedům na Slovensko? Týdenní dovolená či víkendové pobyty na Slovensku jsou přeci také velmi lákavou nabídkou!

Chaty a chalupy k pronajmutí

Jednou z možností, jak příjemně strávit aktivní dovolenou, jsou chaty a chalupy k pronajmutí. Ty je možné využít buď jako celek nebo si objednat jen jednotlivé pokoje. Takovéto chaty jsou moderní, hezké a nepostrádají ani potřebný komfort, který se jistě po celodenní turistice ocení. Chaty k pronajmutí mají svůj nemalý pozemek, na které lze grilovat, či poskytuje místo, kde si mohou děti hrát.

Oblast Malá Fatra a obec Těrchová

Malá Fatra je vyhlášenou oblastí. Sjíždí se sem turisté z mnoha koutů nejen Slovenska, Polska či Česka. Tento kraj má opravdu, co nabídnout. Krásné hory, jedinečné výhledy a všude spousta turistických tras. Terchová je strategicky umístěná obec, ze které je blízko ke všem místním krásám. Ubytování Terchová je tak ideální volbou!