Pomoc v ten pravý čas

Doléhají na vás stále opatření z minulých měsíců a potřebujete urgentně sehnat výpomoc do vaší rodinné zemědělské firmy?  Situace se komplikuje i přes uvolněná opatření ostatních zemí a jindy ochotní brigádníci ze zahraničí stále váhají, zda se jim brigády vyplatí. Nezbývá vám tedy nic jiného, než se porozhlédnout po domácím trhu pracovních míst.

Víme jak na to

Svěřte se do rukou profesionální agentury, která vám poradí, jak ve svém počínání uspět. A navíc vás to nemusí ani nic stát. Základní nabídka inzerce práce zdarma vám umožní inzerovat svou poptávku celých 30 dní zcela zdarma na jednu pracovní pozici v jednom regionu. Navíc, kromě zveřejnění na pracovním portálu se vaše nabídka na stejnou dobu zobrazí i na Facebooku.
Vložit inzerát můžete už teď. Stačí vám pouhá registrace na portálu a zadání vaší e-mailové adresy. Na tu vám budou chodit odpovědi potencionálních zájemců. Vaše pracovní nabídka má velkou šanci na úspěch, díky přehlednému hledání, které portál nabízí. Jestliže chcete své šance zvýšit, můžete si za malý poplatek nechat vaši pracovní nabídku topovat a tím ji výrazným způsobem zviditelníte.