Pro domov to pravé

Přestavujete dům nebo začínáte úplně od základu?? Dostali jste se do fáze kdy si nevíte rady s materiálem týkajícím se ozdoby vašeho schodiště? Nabízíme několik možností týkající se madel, a především vás rádi přesvědčíme o tom, proč jsou právě dřevěná madla pro váš domov to pravé.

4 důvody, proč zvolit na vaše zábradlí dřevěná madla

  1. Dřevo působí útulně.

Ať chcete nebo ne, dřevo bude vždy symbolizovat věci jako je příroda, jednoduchost, přirozenost a především, působí domácky a útulně. Na rozdíl od PVC nebo kovových komponentů, dřevo je dobře zasaditelné téměř do každého interiéru a vyvolává dojem bezpečí.

  1. Dřevo je přizpůsobivé.

Když budete chtít do dřeva umístit nějaké další komponenty nebo ho propojit s prvky jiných materiálů, vždy zvítězíte. Dřevěný povrch se dobře přizpůsobí téměř čemukoli, a navíc se s ním lehce pracuje.

  1. Dřevo a kov jdou dobře dohromady.

Budeme-li více konkrétní, zejména kov jde dobře zakomponovat k dřevěným madlům. Kovové komponenty můžete použít ve formě koule k madlům, oblouků, úchytek nebo ukončení. Záleží na okolním prostředí.

  1. Vydrží s vámi navěky.

Rozhodli jste se pro dřevo? Sáhněte určitě po masivním. Bude vám dělat společnost celé věky. A pokud ho někdy poškodíte, snadno se opraví a bude zase jako nové.