Výhody jedlého nádobí

Revoluční a inovativní jedlé nádobí přináší spoustu skvělých výhod, které nadchnou nejen milovníky ekologie, zdravého životního stylu a vyznavačů „zero waste“. Na jakém principu vlastně jedlé nádobí funguje? Díky tomu, že je vyrobeno plně z přírodních surovin, můžete ho po použití jednoduše sníst. Přírodě ovšem pomůžete i když ho nesníte. Stačí ho jen přidat třeba do kompostu a jeho unikátní složení se už postará o rychlé biologické odbourání.
Tento skvělý nápad a revoluce v oblasti jednorázového nádobí přináší samá pozitiva v mnoha ohledech. Není proto divu, že si nachází čím dál více příznivců, a to při různých příležitostech jako jsou zahradní party, grilovací akce, teambuildingy, festivaly a podobně.

135-1_ggj

Co vám přinese jedlé nádobí za výhody:

  1. Snazší úklid po akci

V případě tohoto typu nádobí oceníte, že budete mít mnohem méně práce s jeho sklízením ze stolu, mytím nebo přesunem do myčky. Nechce se vám mýt nádobí a plýtvat vodou na jeho umytí? Tak ho jednoduše snězte.

  1. Nula plastů

Další výhodou je to, že neprodukujete další zbytečné plasty, jako je tomu u běžného jednorázového jedlého nádobí výhodné sady.

  1. Nula odpadů

Kromě tvorby plastů nevytvoříte ani žádný další odpad, a to díky možnosti kompletní likvidace, ať už snědením nebo rozložením.

  1. Možnost kompostování

Nemáte na nádobí zrovna chuť? Nevadí, jednoduše ho přidejte do vašeho kompostu, brzy se samo plně rozloží.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

  1. Originální a neotřelá konzumace potravin a nápojů

Tento nápad pro konzumaci potravin a nápojů je vskutku originální a bezpochyby tím nadchnete všechny zúčastněné.

  1. Pro vegany i vegetariány

Pochutnat si na něm díky jeho složení mohou jak vegani, tak i vegetariáni.

  1. Pro teplé i studené pokrmy

Hodí se nejen pro studené, ale i pro teplé nápoje a potraviny.

  1. Do mikrovlnky i trouby

Bez obav jej můžete použít i v mikrovlnce a troubě.